Nasz dom jest usytuowany w bardzo spokojnej dzielnicy Njivice – Kijac, około 500 m od morza. W pobliżu znajdują się różne obiekty sportowe. Wdłuż morza biegnie promenada, którą możecie dojść z Njivic do Malinskiej.
 Kijac Njivice

Usytuowanie apartamentów pokazano na planie. Prawa strona to wschód, lewa – zachód.

 Apartamenty Kalinic Njivice
Apartament usytuowany od strony północnej wybudowano w 1999 roku, apartament od strony południowej wybudowano w 2000 roku. Podłogi pokryte są panelami koloru klonu. Apartament północny ma 54 m2, a południowy 50 m2. Każdy apartament wyposażony jest w telewizor, posiada kuchnię (lodówka, kuchenka i sprzęt kuchenny), łazienkę (prysznic, umywalka, WC i bidet), dwie sypialnie (duże łóżko i szafa). Łóżko dla dzieci może być dodatkowo wstawione do pokoju dziennego.
Svaki apartman ima kuhinju sa sudoperom štednjakom i hladnjakom, a južni apartman ima i hladnjak za duboko zamrzavanje. Svaka kupaonica ima umivaonik, tuš WC i bide, a dnevni boravak TV i po potrebi DVD player. Sobe su dvokrevetne s francuskim ležajem i ormarom. U dnevnom boravku može se urediti krevet za jedno ili dvoje djece, a za malu djecu imamo dječiji krevetić.

Każdy apartament posiada zadaszony taras, z widokiem na morze, wyposażony w stół i ławy.
Nasi goście mają także możliwość korzystania ze wspólnego grilla.

Parking dla samochodów znajduje się przed domem.
Zobacz album zdjęć Photo Album
.
Studio 1 i studio 2: Mogą być przeznaczone dla rodzin z małymi dziećmi lub młodych ludzi bez dzieci. Podłoga w obydwu studiach pokryta jest panelami w kolorze klonu. Powierzchnia studia 1 wynosi 20 m2, studia 2 - 30 m2. Każde studio wyposażone jest w łóżko małżeńskie, szafę, stól i krzesła. Posiada również mały aneks kuchenny z mini kuchenką, lodówką i niezbędnym wyposażeniem kuchennym oraz łazienkę. Obydwa studia posiadają wspólny, zadaszony taras, który jest idealny w przypadku, gdy studia zajmują zaprzyjaźnione pary.
Apartamenty Kalinic Njivice
Zobacz album zdjęć Photo Album
.
Ogrodzony duży dziedziniec jest idealny dla dzieci. Jest on dookoła dyskretnie oświetlony.
W ogrodzie rosną śródziemnomorskie rośliny, jak: lawenda, szałwia, rozmaryn, mięta, limonka, wrzosy, oregano itd. Staramy się, by ten ogród był zawsze zielony i aromatyczny.

Widok na dziedziniec
Apartamenty Kalinic Njivice Apartamenty Kalinic Njivice
.
Widok na morze
Regata Njivice Apartamenty Kalinic Njivice
.
Nasze kamieniste i piaszczyste plaże są prztstosowane do wszelkich gier i zabaw wodnych
Widok na plażę
Pebble Beach Kijac
Z Njivic do Malińskiej nad brzegiem morza znajdują sie promenady i ścieżki rowerowe
Z Kijac do Njivic (centrum) ~ 20 min.
Z Kijac do Malińskiej (centrum) ~ 60 min.
Mapa promenad
Mapa promenad Njivice Malinska
Życzymy przyjemnych ferie

©kalinic-krk