Nasz dom znajduje się w północno – zachodniej części wyspy Krk. Roztacza się z niego piękny widok na Rijekę, Opatiję, Lovran, Mošćenice i na wyspę Cres. Możecie do nas dotrzeć drogą lądową, morską i samolotem.

Mapa wyspy Krk

 

 

 

 

 

 

 


Jeżeli wybierzecie dojazd samochodem, kierujcie się znakami drogowymi na wyspę Krk i lotnisko (Aerodrom Rijeka). Gdy w czasie rejsu zastanie Was zła pogoda, możecie bezpiecznie zakotwiczyć w zatoczce Kijac. W przypadku podróży samolotem, lotnisko Rijeka znajduje się w pobliżu miejscowości Omišalj – 6 km od Njivic.

.... Google maps Google maps

Google Earth : Apartmani Kalinić

Garmin: N 45 09.042 E 14 32.445
AdriaROUTE 2.1: Apartmani Kalinic

Here Map - Apartmani Kalinić

MapCode: HRV CMR.T51

 

Jadąc główną drogą przez wyspę pierwszym miastem, które spotkacie będzie Omišalj. Kolejne miasto to Njivice. Do miasta można dojechać trzema zjazdami z drogi głównej. Pierwszy zjazd oznakowany jest jako Njivice – camping, drugi – Njivice. Na trzecim zjeździe oznakowanym jako Njivice – Kijac skręcicie w prawo. Około 100 m dalej skręcicie w pierwszą ulicę w lewo. Po kilkudziesięciu metrach ponownie skręcicie w lewo w ulicę Gromacine.
Kijac NjiviceKijac Njivice
Jadąc ulicą po prawej stronie znajdziecie numer 24. W przypadku problemów z dojazdem zadzwoń pod numer +385-51-847 147. Jeżeli powiadomisz nas o swoim przyjeździe wcześniej, przygotujemy ciepłe lub zimne napoje.
Apartamenty Kalinic Njivice Apartamenty Kalinic Njivice

Przypominamy o konieczności przestrzegania znaków drogowych i znaków dotyczących ochrony środowiska naturalnego.
Znaki drogowe w Chorwacji Znaki drogowe w Chorwacji
Home_Polski Home_Polski Apartamenty
U Życzymy szczęśliwej podróży

©kalinic-krk